Aktualności

ZŁA PASSA PRZERWANA!!!

• autor: bober, 2010-05-16 17:39

Dragon pokonał Czarnych!!!

Nareszcie się udało. Dragon pokonał Czarnych 3:2, a wszystkie bramki zdobył Dawid Pacek.

Początek pierwszej połowy to dużo walki w środku pola. Pierwszą okazję na zdobycie gola Dragon miał w 15 minucie niestety strzał z kilku metrów wyłapał bramkarz. W 25 minucie zrobiło się 1:0 dla Przedwojowa. Błąd gości wykorzystał napastnik gospodarzy. W 35 minucie fenomenalnym strzałem z krańca pola karnego popisał się Dawid Pacek i doprowadził do wyrównania. Do przerwy 1:1.

Na początku drugiej odsłony Dawid Pacek wygrał pojedynek biegowy z obrońcą Czarnych i końcówką buta zdołał umieścić piłkę w siatce. Od tej pory Dragon cofnął się do defensywy co okazało się błędną decyzją. W 60 minucie sędzia zauważył zagranie ręką w polu karnym i podyktował "jedenastkę" dla Przedwojowa którą pewnie wykorzystali gospodarze. Wynik 2:2. Ale "Smoki" nie powiedziały ostatniego słowa. W 80 minucie błąd bramkarza wykorzystał Dawid Pacek i Dragon wyszedł na prowadzenie. Wynik nie uległ już zmianie.

Za tydzień mecz z Auxilią Janiszów w Miszkowicach.